Vyhledávání

Vestavěné skříně

 

Vestavěné skříně lze vyrobit na míru dle Vašich představ do každého prostoru. Vestavěné skříně se vejdou všude, třeba jinak těžko využitelný prostor pod zkosenou střechou v podkroví nebo pod schody do patra. Proto se také nevyrábějí sériově, ale vždy na míru, podle tvaru a velikosti volného místa. Vestavěné skříně se budují na dlouhou dobu - je potřeba si uvědomit, že jednou dané dispozice se mění jen těžko, a proto si důkladně promyslete, jaký typ skříně zvolíte a jak si ji přizpůsobíte, aby byla co nejpraktičtější. 

Kontaktujte nás

Pořizovací náklady:

Záleží na velikosti skříně, použitých materiálech i vnitřním vybavení. Skříně se vyrábějí buď z dřevěného masivu, nebo z laminovaných dřevotřísek. Dveře můžou být skleněné, zrcadlové (alespoň jedno dveřní křídlo se zrcadlem místnost opticky zvětší), laminové, dýhované nebo bambusové. Vybírat můžete samozřejmě ze stovek barevných provedení a vzorů.

Díky široké nabídce materiálů je možné celou sestavu barevně sladit s ostatním vybavením interiéru.

Specializované firmy tvrdí, že jsou schopné postavit běžný metr skříně za ceny od šesti tisíc korun, jsou to však modely s povrchem z běžné laminované dřevotřísky, kde se vnitřní uspořádání omezuje na pár jednoduchých polic či šatních tyčí.

Cenu sníží absence bočních dílů, pokud se skříň instaluje například do výklenku, nebo zadní části, kterou zastoupí zeď. Většina zákazníků ani toto řešení nepožaduje.  

Vnitřní vybavení:

obyčejné police nebo různé speciality jako např. výsuvné poličky na kravaty, drátěné koše a košíky, výklopné police, nejrůznější šuplíčky, věšáčky na pásky, tyče sklápěcí a vyklápěcí, vnitřní osvětlení, držáky na vysavače nebo hadice, vysouvací mechanismy.

Vnitřní uspořádání může plně respektovat zvyklosti a potřeby rodiny. Systémy polic, košů, zásuvek či šatních tyčí lze zkombinovat tak, aby se využilo doslova každého centimetru od podlahy až po strop.

Nabízíme Vám: 

  • předvedení funkce posuvných dveří, možností provedení, druhů a barených dekorů, možnosti vnitřního vybavení a rozmístění polic, šuplíků, drátěného programu, úchytek a dalších doplňků
  • zaměření prostoru pro vestavěnou skříň
  • posouzení možností z hlediska bytové architektury
  • pomoc při Vašem výběru provedení a vzhledu skříně
  • vypracování cenové nabídky
  • odbornou montáž

Vestavěné skříně vybavujeme:

  • kováním s hliníkovými profily a kvalitním vodícím posuvným systémem,
  • zaručujícím hladký tichý chod dveřních křídel
  • protiprachovými kartáčky
  • změkčením dorazu při zavření