Vyhledávání

Vinylové podlahy

  • vhodné na podlahové vytápění
  • odolné proti vrypům a oděru
  • nížší kročejový hluk než laminát
  • teplejší než laminát
  • výborná rázová houževnatost
  • výborný zvukový izolant
  • výborná rozměrová stálost
  • odolnost proti vlhku a vodě
  • věrná imitace dřeva, kamene, dlažby, kovu

Jsou ideálním řešením pro všechny domácnosti, které odmítají klasické PVC či laminátovou podlahu, nebo se bojí dřevěné podlahy, která vyžaduje citlivější zacházení a náročnější údržbu a také velmi často znamená vyšší pořizovací náklady.

Provedeme dodávku a montáž vinylových podlah:

Tilo 

Největší výrobce podlah v Rakousku. Vinylové podlahy jsou jedničkou v moderních podlahách. Sotva nějaký srovnatelný výrobek na trhu má k dispozici takové vynikající vlastnosti. TILO vinylové podlahy jsou obzvlášť snadné na údržbu a velmi odolné. Přesně z těchto důvodů jsou použitelné prakticky všude - ať už v soukromé nebo pracovní sféře.

Neobvyklé povrchové úpravy, optický vzhled a hmatové vnímání jsou znakem designu vinylových podlah. Dřevěné struktury, hoblované povrchy se suky a póry utváří vzhled pravého dřeva.

Fatra 

Podlaha, která současně splňuje požadavky na moderní bytový design, vyžaduje minimální nároky na údržbu a úklid, vyznačuje se velkou odolností proti poškrábání i pádům různých předmětů, samozřejmostí je zdravotní nezávadnost, je vysoce odolná ve vlhkém prostředí, vhodná pro podlahové vytápění a využijete ji jak v domácnosti, tak i v kanceláři.

Thermofix lze využít i na obklad stěn. Třeba i do koupelny, protože vykazuje mimořádně vysokou odolnost vůči vlhkému prostředí. Podlahové krytiny Thermofix se díky své konstrukci řadí k nejkvalitnějším vinylovým podlahovinám.

Velká kolekce nabízených dekorů, okem nerozpoznatelnými od přírodních materiálů, věrně imitující dřevo, kámen a dokonce i textil.

Vinylové podlahy Floor Forever

Vinylové podlahy Floor Forever nabízí širokou škálu dekorů s autentickou strukturou dřeva nebo betonových dlaždic. Tyto vinylové podlahy jsou extrémně stabilní, jednoduché na údržbu, výborně tepelně i zvukově izolují a lze je pokládat na vodní podlahové topení. Můžete vybírat z široké škály barevných odstínů a různých dřevin, jako je dub, buk, jasan, třešeň. Vinylové podlahy s nášlapnou vrstvou 0,55 mm jsou vhodné i do komerčních prostor.

Neobvyklé povrchové úpravy, optický vzhled a hmatové vnímání jsou znakem designu vinylových podlah. Dřevěné struktury, hoblované povrchy se suky a póry utváří vzhled pravého dřeva.

A vzory Stone Edition - zde je možné vše. Všechny vinylové podlahy mají společný znak, kterým je příjemné teplo, vysoká odolnost a jednoduché pokládán.

CLICK