Vyhledávání

Aktuality

JSME SPECIALISTÉ NA OBLOŽENÍ KOVOVÝCH ZÁRUBNÍ

 

BEZ BOURÁNÍ !

BEZ NÁMAHY !!

BEZ STAROSTÍ !!!

 

Také máte doma takové zárubně?

Máte tu zkušenost, že Vám řekli, aby jste to vybourali?

 

Je to moc křivé!
To Vám nebude pasovat!
To nejde!
Musíte to vybourat!

 

DOBRÉ ZPRÁVY OD NÁS:

  • DOKÁŽEME PŘIZPŮSOBIT NOVÉ ZÁRUBNĚ VAŠIM POTŘEBÁM
  • POVRCH ZÁRUBNÍ JE Z CPL LAMINÁTU - TO JE VELMI ODOLNÝ POVRCH
  • VŠECHNY HRANY ZÁRUBNĚ JSOU OBLÉ, PROTO HEZKY VYPADAJÍ A NENASTÁVÁ NEBEZPEČÍ ODLOUPNUTÍ LAMINÁTU VE SPOJI

 

 

Obklad kovové zárubně neboli OKZ děláme stejným způsobem jako klasické obložkové zárubně do nového stavebního otvoru. Nepoužíváme žádné dodatečné kovové nebo plastové profily na vytvoření konstrukce zárubně, jako tomu je u konkurenčních výrobců. Zárubně uděláme tak, aby byla překryta kompletně celá kovová zárubeň.

Obložky kovových zárubní jsou pro majitele již zařízených bytů a domů tou nejjednodušší možností jak si zmodernizovat bydlení novými dveřmi. Je to bezproblémové a neobnáší to žádné stavební úpravy. Pro majitele to znamená, že nemusí nic bourat a veškeré práce provede naše firma.

Na těchto fotkách vidíte, jak se promění celkový vzhled dveří a zárubní. Původní stará tesařská zárubeň je obložena novou obložkovou zárubní v povrchu cpl třešeň. Jednoduchý styl prosklených dveří s mřížkou dodá neobyčejny design.

 

OBKLAD KOVOVÉ ZÁRUBNĚ  STANDARD:

Tento typ kovových zárubní je nejrozšířenější. Na obrázku vidíte v řezu stěnu s kovovou zárubní , která je již překryta naší obložkou kovových zárubní.

 

 

 

OBKLAD KOVOVÉ ZÁRUBNĚ STŘEDOVÉ ( V PANELOVÝCH BYTECH ):

Tento typ kovových zárubní se v dnešní době již téměř nepoužívá, a proto se s ním setkáváme převážně při rekonstrukcích panelových bytů.

Většina firem Vám bude tvrdit, že se tato zárubeň musí vybourat, protože nejde obložit (toto tvrzení je ze zkušeností našich zákazníků od konkurenčních firem ).

Naštěstí pro Vás je to naprostý omyl.

Naše firma Vám dodá nové dveře a obložky kovových zárubní i na tento profil vaší stávající zárubně naprosto bez problémů, aniž byste museli cokoliv bourat.

 

 

 

OBKLADOVÁ ZÁRUBEŇ ( dřevěné zárubně tesařské ):

Také obklady dřevěných tesařských zárubní nejsou pro naši firmu problém. Celková demontáž tesařských zárubní bývá pro majitele většinou velmi finančně náročná a někdy i nemožná, jelikož zárubeň tvoří nosný překlad. Abychom Vám pomohli ušetřit peníze, jsme samozřejmě schopni obložit i tyto zárubně. Po částečné demontáži (kterou provede náš pracovník) některých dílců tesařské zárubně,  jsme schopni namontovat novou obkladovou zárubeň i s dveřmi. Jelikož tato montáž je náročnější, konkrétní informace a postup při výměně Vám sdělí náš technik na bezplatné konzultaci s Vámi.

 

 

staré dveře s ocelovými zárubněmi

staré zárubně

nové dveře, nové zárubně po obložení

po obložení

dveře před osazením obložkovou zárubní

původní stav

s novými zárubněmi i novými posuvnými dveřmi

v novém